Campionat de Catalunya Esprint 2015 Palamósdom 19/04/2015 19:30
Resultados - Campionat de Catalunya Esprint 2015Creado por OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D10 (4)1,1 km12 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1LIDIA GRAU OLIVECAT U.E.Vic11:120:00
2ALBA LORÉ AMIGÓCAT COC11:53+0:41
3ARLET SALES TURRÓCAT U.E.Vic13:44+2:32
4MARIONA PADILLA FERNÁNDEZCAT ALIGOTS17:09+5:57
 
 
 
D12 (6)1,1 km12 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1JUDIT RAVELL SOLÉCAT Montsant8:070:00
2GARANCE CORGNETCAT Montsant9:27+1:20
3CLARA VIRGILI SERRALLONGACAT GO-XTREM9:50+1:43
4BERTA FELIU DORIACAT Farra-O10:23+2:16
5ABRIL TORMOS VIRGILICAT GO-XTREM11:57+3:50
6VINYET PALAU GORROCAT COC17:21+9:14
 
 
 
D14 (1)1,6 km15 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1Emma Sanz BoadaCAT ALIGOTS19:430:00
 
 
 
D16 (4)2,1 km15 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1Miriam Riba RossyCAT COC19:490:00
2CARMEN SANTIAGO VELASCOCAT Montsant26:08+6:19
3PAULA PADILLA FERNÁNDEZCAT ALIGOTS26:24+6:35
4ALMUDENA DOMINGUEZ SANTIAGOCAT Montsant38:16+18:27
 
 
 
D18 (1)2,8 km19 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1JOANA MARTÍ ROMANÍCAT ALIGOTS25:490:00
 
 
 
D21A (18)2,8 km19 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1AGNÈS VILANOVA BOSCHCAT Gastant Keks23:040:00
2LAIA MEDINA OLMOSCAT UES25:14+2:10
3OLGA DIAZ MORUNOCAT COC26:06+3:02
4Agnès Toston SallesCAT Oros26:14+3:10
5MARIONA CASAS ROLDÁNCAT COB26:26+3:22
6Roser Marré BadallóCAT UPC28:11+5:07
7MARGARITA FERRÉS BUSQUETSCAT Gastant Keks28:20+5:16
8JUDIT CAVERO PUIGVERTCAT ALIGOTS29:08+6:04
9NÚRIA BUSCARONS SIMONCAT NO CLUB29:36+6:32
10LAURA TORRES GÓMEZCAT GO-XTREM30:33+7:29
10GEMMA MARTORELL FONTCAT U.E.Vic30:33+7:29
12VIRGINIA JIMÉNEZ CARRIÓNCAT COC30:41+7:37
13ANNA TORRENT MARTINEZCAT GO-XTREM31:30+8:26
14ANNA CASAS CASADEMUNTCAT UPC33:07+10:03
15ESTER BARTRA URPÍCAT Montsant33:40+10:36
16CRISTINA GONZÁLEZ MONRÓSCAT C.M.HOSPITALET35:35+12:31
 
MAR SERRALLONGA ROSELLCAT GO-XTREMError en tarj.
TERESA BOLAÑO GUIVERNAUCAT MontsantAbandona
 
 
 
D21B (12)2,1 km15 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1AINARA LARREA IDIAZABALCAT ALIGOTS20:200:00
2ISABEL PAU CUSTODIOCAT NO CLUB22:39+2:19
3CLARA PAÑELLA BAROCAT U.E.Vic23:08+2:48
4ALBA PAGEROLS TEIXIDÓCAT ALIGOTS24:58+4:38
5AIDA LÓPEZ VEASCAT GOLC25:25+5:05
6ALEXANDRA SVARCOVACAT ALIGOTS25:55+5:35
7ANNA GARRETA GORNALSCAT Montsant27:06+6:46
8MARIA SOCORRO DEL AMO BENITOCAT Montsant31:52+11:32
9MONTSERRAT TEIXIDO FERRERCAT COC37:59+17:39
10MONTSERRAT OLMOS CREUSCAT UES38:58+18:38
11NÚRIA COLLADO CORTÉSCAT UPC39:05+18:45
 
MÒNICA VALIÑAS PICALLOCAT COBError en tarj.
 
 
 
D21E (11)3,4 km24 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1LUDMILA FUSTER ARIONCAT GO-XTREM25:120:00
2MARTA SÁNCHEZ BRUNSCAT ALIGOTS26:07+0:55
3BERTA MESEGUER FLAQUÉCAT U.E.Vic26:19+1:07
4TIINA UOTILA 0CAT ALIGOTS27:12+2:00
5ANDREA GUILLEN ESCRIBÀCAT GO-XTREM27:18+2:06
6LAURA SERRA SALACAT COB28:37+3:25
7CLÀUDIA BAUS SAMARANCHCAT BO29:36+4:24
8AIDA URGELL LLUVERASCAT GOLC29:46+4:34
9SARA PRAT ESCARRÉCAT COB33:18+8:06
10GEMMA VENTURA MUSTIENESCAT UES33:30+8:18
11ONA RÀFOLS PERRAMONCAT COC33:58+8:46
 
 
 
D35 (9)2,7 km23 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1ANNA AMIGÓ BERTRANCAT COC22:210:00
2MONTSERRAT GRAELL TORCAT Xinoxano23:00+0:39
3ADELA ILLAMOLA COLOMERCAT U.E.Vic24:06+1:45
4SILVIA NOVOA BARBOSACAT BO24:17+1:56
5ALBA LLOBET TORRESCAT COC24:40+2:19
6MELIBEA QUINTANA SOLÀCAT U.E.Vic25:11+2:50
7LLUÏSA SILLA MARTÍNEZCAT Xinoxano25:57+3:36
8LAIA CABROL PÉREZCAT Xinoxano30:21+8:00
 
SANDRA RABASSA BRAGULATCAT XinoxanoError en tarj.
 
 
 
D40 (8)2,8 km19 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1NATALIA GORRO FELIPCAT COC26:080:00
2NURIA ZAPATER RODRIGUEZCAT Xinoxano27:33+1:25
3MÒNICA SAMARANCH GALLARTCAT BO28:15+2:07
4MAIDA SERRALLONGA GASCHCAT GO-XTREM29:42+3:34
5Mireia Martinez TornéCAT COC30:39+4:31
6MERCÈ MIGUEL DÍAZCAT COC31:00+4:52
7ASSUMPCIÓ TERMENS PERARNAUCAT UPC34:21+8:13
8MARIONA OLIVELLA BALDRICHCAT Xinoxano39:28+13:20
 
 
 
D45 (6)2,1 km15 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1ROSA MARIA CIVIT HERNANDEZCAT COC24:330:00
2ANNA GARRIGA SALACAT COB25:51+1:18
3HANNEKE HEIKOOPCAT ALIGOTS28:17+3:44
 
NEUS PERRAMON LLADÓCAT COCError en tarj.
LAURA PERRAMON LLADÓCAT COCError en tarj.
SABINA SANTIAGO ZAMORACAT MontsantError en tarj.
 
 
 
D50 (2)1,6 km15 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1TERHI UOTILACAT NO CLUB17:150:00
2BEGONYA ALMOR ARIASCAT COC19:44+2:29
 
 
 
H10 (3)1,1 km12 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1ERNEST POU SÁNCHEZCAT ALIGOTS9:040:00
2MARTÍ POU SÁNCHEZCAT ALIGOTS10:02+0:58
3JAN AMAT FONTCAT ALIGOTS11:22+2:18
 
 
 
H12 (1)1,1 km12 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1MAURICI RABELLA FERNÀNDEZCAT GO-XTREM13:160:00
 
 
 
H14 (6)1,6 km15 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1ERIC LORÉ AMIGÓCAT COC10:480:00
2ROGER VIRGILI SERRALLONGACAT GO-XTREM12:00+1:12
3ADRIÀ TORMOS VIRGILICAT GO-XTREM12:59+2:11
4ANDREU ALIU FONTCAT ALIGOTS13:28+2:40
5ANDREU GRAU OLIVECAT U.E.Vic14:00+3:12
 
Aleix Aldomà GarciaCAT U.E.VicError en tarj.
 
 
 
H16 (7)2,1 km15 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1MARTÍ NOGUE ULLASTRECAT U.E.Vic14:430:00
2Guillem parcerisas GomeresCAT U.E.Vic15:41+0:58
3QUIM RABELLA FERNÀNDEZCAT GO-XTREM16:33+1:50
4ANIOL BISQUERT PARÉSCAT U.E.Vic17:40+2:57
5GERARD BURJALÈS DEL AMOCAT Montsant24:15+9:32
6PABLO MARTÍNEZ CASADOCAT GO-XTREM24:19+9:36
7PAU COLL CASELLASCAT U.E.Vic26:20+11:37
 
 
 
H18 (7)2,7 km23 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1QUIM VICH DIAZ-GUERRACAT COC19:260:00
2ARNAU LORO SANSACAT BO19:51+0:25
3ENRIC PRATS BACARDITCAT COC21:24+1:58
4David Riba MiserachsCAT COC21:30+2:04
5LUCA ALMIÑANA MORALESCAT COC25:45+6:19
6DÌDAC SAN JOSÉ ROMEUCAT COC25:52+6:26
 
GABRIEL DOMINGUEZ SANTIAGOCAT MontsantError en tarj.
 
 
 
H20 (1)2,7 km23 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1MARC DEU ALMORCAT COC20:290:00
 
 
 
H21A (23)3,4 km24 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1ALEIX CANUDAS VELILLACAT COB20:330:00
2IGNASI CASAMAYOR OTEROCAT COC22:36+2:03
3ARNAU REQUENA FERNANDEZCAT COC24:45+4:12
4DAVID VELEDA DÍAZCAT COC25:06+4:33
5FERRAN SAYOL I ALTARRIBACAT U.E.Vic25:39+5:06
6JORDI CALM BOTÉCAT UES26:16+5:43
7Jordi Bona SimonCAT NO CLUB27:01+6:28
8NIL ARMENGOL PAÑELLACAT U.E.Vic27:17+6:44
9MARC SALA CABREROCAT ALIGOTS27:29+6:56
10Angel Vancells PratCAT COB27:48+7:15
11XAVIER BONAVENTURA BRUGUÉSCAT ALIGOTS28:04+7:31
12PAU FAJOL PRATSCAT NO CLUB28:23+7:50
13JORDI VILADÉS JOVÉCAT Xinoxano30:22+9:49
14ALBERT DACHS GRAUCAT COC31:04+10:31
15JORDI LLORENS CALVERASCAT COB34:13+13:40
16POL MÀDICO BRUGUERASCAT NO CLUB34:25+13:52
17MARC NICOLAU REIXACHCAT Gastant Keks39:27+18:54
 
ROI UBEIRA FERNANDEZCAT UESError en tarj.
RAIMON RIERA ESCATCAT Farra-OError en tarj.
SERGIO CRISTOBAL BRAVOCAT UPCError en tarj.
MARCOS FERNÁNDEZ ÁLVAREZCAT ALIGOTSError en tarj.
Arnau Omella ManchaCAT UPCError en tarj.
NICOLAU SUNYER FERRERCAT ALIGOTSError en tarj.
 
 
 
H21B (10)2,8 km19 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1Ricardo Besada WaldomarCAT NO CLUB21:160:00
2JORDI OLIVE I DOMENECHCAT NO CLUB24:25+3:09
3XAVIER SITJÀ GUBERTCAT GO-XTREM25:50+4:34
4GERARD VILALTA POVILLCAT UPC27:02+5:46
5JOSÉ LUIS ALVAREZ PRIETOCAT Montsant27:54+6:38
6GERARD JIMENEZ PUJOLÀSCAT ALIGOTS30:16+9:00
7ESTEVE GRASSOTCAT NO CLUB30:25+9:09
8ANTONIO DAVID DORADO CASTAÑOCAT UPC31:01+9:45
9JORDI GRAU ALASACAT Montsant39:28+18:12
 
ENRIC GRAU COMACAT U.E.VicError en tarj.
 
 
 
H21E (28)3,6 km26 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1PAU LLORENS CAELLASCAT COB20:200:00
2MARC SERRALLONGA ARQUÉSCAT GO-XTREM20:25+0:05
3POL RÀFOLS PERRAMONCAT COC23:10+2:50
4NICOLAS CORGNETCAT Montsant23:45+3:25
5ROGER SOLÉ LLOBETCAT COC24:00+3:40
6LLUÍS BEDÓS BONATERRACAT Xinoxano24:20+4:00
7ALEU AGULLÓ MUSONSCAT Xinoxano24:24+4:04
8BENET TOTUSAUS GARGALLOCAT BO24:27+4:07
9JOAN BOHIGAS CAYUELACAT NO CLUB24:34+4:14
10QUIM SOLÉ LLOBETCAT COC24:54+4:34
11SEBASTIÁN ORDOÑEZ IBÁÑEZCAT Montsant24:55+4:35
12ROGER FONSECA PLANÀSCAT ALIGOTS25:11+4:51
13CARLES DOMINGO DILMERCAT GO-XTREM25:21+5:01
14DANI CASTELLÀ VANCELLSCAT COB25:59+5:39
15ALBERT ACEDO CASELLASCAT GO-XTREM26:21+6:01
16ELOI MARTÍ ROMANÍCAT ALIGOTS26:54+6:34
17Joel Suñé MarginedaCAT COC26:56+6:36
17FRANCESC VILA BLANCHCAT Gastant Keks26:56+6:36
19IVAN CATLLÀ GARCIACAT U.E.Vic27:00+6:40
20JOEL PERARNAU MARIGILCAT COB27:26+7:06
21AMADEU BREVA TEIXIDÓCAT ALIGOTS27:48+7:28
22FERNANDO MARQUEZ POZOCAT COC28:16+7:56
23DAVID HERMOSILLA POZOCAT UES29:00+8:40
24DAVID FITÓ FERRÉCAT UES31:17+10:57
25JOAN GÓMEZ CLAPERSCAT ALIGOTS32:27+12:07
 
LLEí VILES BONETCAT COBError en tarj.
NARCÍS POU MARTÍCAT ALIGOTSError en tarj.
ncferran SantoyoCAT Farra-O41:21+21:01
 
 
 
H35 (13)3,4 km24 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1JORDI SALES ROVIRACAT U.E.Vic19:110:00
2DANIEL DAVI RECASENSCAT COC22:13+3:02
3PABLO CORBI VICEDOCAT C.M.HOSPITALET22:20+3:09
4DANIEL JIMENEZ GARCIACAT GO-XTREM22:33+3:22
5MARC AMAT MUÑOZCAT ALIGOTS23:17+4:06
6JORDI IZQUIERDO FIGAROLACAT Oros24:42+5:31
7RAMON AUBETS RAFARTCAT COB24:58+5:47
8DANIEL COMERMA GÓMEZCAT Oros25:31+6:20
9PAU MARÍ LLADÓCAT BO25:34+6:23
10JORDI RIURÓ PONCECAT ALIGOTS25:40+6:29
11PAU COMERMA GÓMEZCAT Oros26:28+7:17
12JOSEP MARIA SANTIAGO GONZÁLEZCAT ALIGOTS27:29+8:18
13JOAQUIM MASEGUR ROMEROCAT Gastant Keks33:15+14:04
 
 
 
H40 (16)2,7 km23 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1ALBERT DAVI RECASENSCAT COC18:060:00
2ÀNGEL PI BOADACAT COC20:00+1:54
3JULI SERRAT GRANÉCAT U.E.Vic20:24+2:18
4JOAN RAMON FORNAGUERA MARINCAT GO-XTREM21:20+3:14
5ARCADI GINESTA LÓPEZCAT COC21:49+3:43
6TONI SERRALLONGA GASCHCAT GO-XTREM21:58+3:52
7CARLES LORÉ BARRAGUERCAT COC21:59+3:53
8J.ORIOL MARTÍ FALGUERACAT BO23:23+5:17
9SERGI FERNÀNDEZ BALDELLOUCAT GO-XTREM23:35+5:29
10ELOI RIOS VALLVÈCAT Montsant23:54+5:48
11DAVID BARES BOLUDACAT U.E.Vic23:57+5:51
12SALVADOR AIXARCH GIRONELLACAT NO CLUB24:09+6:03
13JAUME ALARCON ALBETSCAT COB25:41+7:35
14MANEL MORENO JÁIMEZCAT UES26:51+8:45
15FRANCESC MARTÍ GRAUCAT ALIGOTS28:08+10:02
 
JOAN BORRÀS RIPOLLÈSCAT MontsantError en tarj.
 
 
 
H45 (12)2,8 km19 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1PERE BOSSA BUESOCAT COC18:440:00
2Manel Sanchez RamsCAT ALIGOTS21:36+2:52
3XAVIER GARCIA GILCAT NO CLUB23:26+4:42
4DAVID FARELL GARRIGÓSCAT COC23:36+4:52
5JORDI FELIU PRIMCAT Farra-O24:21+5:37
6TON ARMENGOL PUIGCAT UPC26:15+7:31
7CARLES FERRER JUANOLACAT ALIGOTS27:24+8:40
8JORDI VIRGILI ARUMÍCAT COC29:01+10:17
9FRANCISCO JAVIER DOMINGUEZ SERRANOCAT Montsant29:09+10:25
10JOSEP MARIA CORS IGLESIASCAT UPC31:09+12:25
 
SANTI GUILLEN SANTAMARIACAT GO-XTREMError en tarj.
JOSEP MARIA PALAU SANMARTICAT COCError en tarj.
 
 
 
H50 (8)2,1 km15 C
PosNombreClubTiempoDiff.
1JAUME MIRALLES FÀBREGUESCAT COC18:520:00
2JOAN SÁNCHEZ DE LAS HERASCAT ALIGOTS19:16+0:24
3RICARD MASFERRER CLARACAT UES20:32+1:40
4ANTONI MEDINA HERRADORCAT UES22:25+3:33
5JORDI DEU VEIGACAT COC22:56+4:04
6JOSEP MARIA DEDEU ROSELLCAT COC24:23+5:31
7ENRIC MIQUEL HASLERCAT COC29:05+10:13
8PERE LLORENS CASASCAT COB29:14+10:22